O nas

Nasza firma zajmuje się pomocą polskim przedsiębiorcom oraz osobom prywatnym w założeniu i prowadzeniu firmy na terenie Niemiec. Oferujemy szereg usług i opcji dodatkowych potrzebnych do sprawnego funkcjonowania nowo założonej działalności gospodarczej.

Posiadane doświadczenie oraz wsparcie ze strony firm współpracujących pozwoliło na stworzenie kompleksowych rozwiązań.

Specjalizujemy się w usługach consultingowych zwłaszcza dla przedsiębiorstw planujących rozpocząć działalność w handlu internetowym, gdzie jesteśmy w stanie przekazać istotne informacje na temat „e-handlu” i związanych z nim zagadnień na terenie Niemiec.

Pomagamy w dokonaniu rejestracji na najbardziej popularnych portalach aukcyjnych sprzedażowych w Niemczech , t.j. Ebay.de , Amazon.de, które przy zastosowaniu odpowiednich rozwiązań logistycznych , dają nam zasięg ogólnoeuropejski.

Na potrzeby naszych klientów udostępniamy powierzchnie biurowe bądź magazynowe (w zależności od zapotrzebowania), czyli fizyczny adres biura / siedziby Państwa firmy, na którym dokonujemy rejestracji naszej działalności.

Obsługujemy przepływ informacji pomiędzy urzędami a Państwem. Zajmujemy się archiwizacja i przekierowaniem korespondencji skierowanej do Państwa. Korzystając z naszych adresów korespondencyjnych istnieje możliwość przekierowywania przesyłek poczynając od przesyłek listowych oraz pocztowych, aż po towarowe transporty paletowe.

Firma w Niemczech..., tylko z nami.